365.com.mk

365.com.mk

TwitterWebsite

Откријте го најдоброто од она што го крие Скопје! Ви претставуваме места каде можете да пробате вкусни јадења, да испиете шолја кафе со безжичен интернет или пак да ја завршите вечерта со егзотичен коктел и диско музика. Следете нè!

Скопје, Macedonia (FYROM)
 • 38 Tavsiye
 • 1.986 Takipçiler
 • 0 Takip Edilen
 • 2 Liste
365.com.mk'ın şu şehirdeki listeleri: Tüm Şehirler
 • Skopje
 • Tüm Şehirler
365.com.mk Kullanıcısının En Çok Beğendiği Şehirler
Skopje
36 Tavsiyeler
Daha Fazlasını Yükle
365.com.mk henüz kimseyi takip etmedi.
Daha Fazlasını Yükle
365.com.mk
1 mekan güncellendi
1 mekan Youth Cultural Center dahil
365.com.mk
0 mekan güncellendi
0 mekan
  365.com.mk'nin Son Tavsiyeleri
  Kaydet
  "Благодарност до сите кои дојдоа на Super Swarm Festival 2011 и помогнаа да го отклучиме Super Swarm беџот! Следен foursquare флешмоб: Super Duper Swarm Festival? :) Следете нè."
  365.com.mk365.com.mk · Aralık 5, 2011
  Alışveriş Merkezi
  · Üsküp, Makedonya
  6.6
  Kaydet
  "„Мулино“ го вбројуваме во топ 5 ресторани во Скопје поради константниот квалитет и брза услуга. Пробајте орада на жар со блитва и панакота за десерт. Bon Appétit! :)"
  365.com.mk365.com.mk · Kasım 3, 2011
  8.8
  Kaydet
  "Простран ресторан во „Мида“ комплексот, со затскриена тераса и необичен вкус за уметност. Пробајте ја Барбакан салатата + лепчињата со моцарела и уживајте во интимниот амбиент."
  365.com.mk365.com.mk · Haziran 27, 2011
  Restoran
  · Üsküp, Makedonya
  8.3
  Kaydet
  "Релаксирачката атмосфера и зеленилото на „Маргер“ се доволна причина за кратко бегство од градската бука. Модерен ресторан во срцето на Градскиот парк кој ја возобновува старата боемска традиција."
  365.com.mk365.com.mk · Mayıs 25, 2011
  Kahvaltı
  · Üsküp, Makedonya
  7.1
  Kaydet
  "Пријатно место за доручек/ручек при посета на Галичник. Пробајте ја домашната пита со овчо кисело млеко додека седите на терасата и се воодушевувате на природата околу вас."
  365.com.mk365.com.mk · Nisan 24, 2011
  Otel
  · Galičnik, Makedonya
  5.6
  Kaydet
  "Без разлика дали сте вегетаријанец или не, пробајте ја тортиљата со сејтан."
  365.com.mk365.com.mk · Mart 11, 2011
  Vejetaryen / Vegan
  · Üsküp, Makedonya